SPA & WELLNESS

Bir SPA & WELLNESS merkezi için sözü edilecek bir kalite var ise; o da hizmet kalitesidir. Eşsiz bir konsepte dünyanın heryerinden farklı metodlar ile siz değerli misafirlerimize kusursuz sağlık ve dinlenme kavramı sunuyoruz. Yaklaşık 2.000 m2 genişliğinde ki SPA & WELLNESS merkezimize siz değerli misafirlerimizi bekliyoruz.
RUHUN DİLİ BEDENDİR, BEDENİNİZİ İYİ DİNLEYİN!...

Kendi alanında uzman, profesyonel eller, size özel çözümler üretiyor. Her biri ayrı konsepteki lüks bakım odalarımızda gerçekleşen, tüm bakımların harmanlandığı paket programlarımız, ruh ve beden bütünlüğünü hedefleyen her biri eşsiz deneyimlerdir. Doğal terapi yöntemleri ile ruhsal dengenizi maksimuma çıkarabilir ve fiziksel olarak yenilenmenizi sağlayabilirsiniz.
Detaylı bilgi ve rezervasyon için: +90 242 777 17 17 | info@lavitashotels.com
Günün modasına ve saçı yapılanın zevkine göre, vücut ve yüz ölçüleri ile sosyal yaşantısına da uygun olarak, saçın kesimini, biçimlenmesini, boyanmasını esas alan bir meslek dalıdır. Bu amaçla, saçların kesilerek, sarılarak, taranarak diğer usül ve araçlarla şekillendirilmesi, koyudan açığa, açıktan koyuya saçların değişik renklere değişik usül ve ilaçlarla boyanması, takma saçlarla ve aksesuarlarla değişik saç biçimleri yapılması, çeşitli saç kozmetik ürün, ilaç ve gereçlerle, düz saçları kıvırmak, kıvırcık ve dalgalı saçları düzeltilmesi işlevini amaç edinen, bilimsel yöntemlerle saçlarınıza estetik biçim vermek istiyorsanız reservasyonunuzu hemen yaptırın.
Detaylı bilgi ve rezervasyon için: +90 242 777 17 17 | info@lavitashotels.com